Poděkování od rodičů dětí MŠ Mariánské náměstí – Petr Bende

Dříve než 30. července 2020 zapadlo slunce nad našim městem – Uherským Brodem – a nastal letní teplý prázdninový podvečer, stihli jsme se svými předškoláčky a všemi přítomnými zažít nezapomenutelné chvíle. Paní ředitelka – velmi schopná, obětavá, starostlivá a hudebně nadaná – dojednala a připravila se svými kolegyněmi fantastický kulturní a pro nás rodiče až dojemný zážitek. Jsou opravdu skvělý tým a děti je milují. Ty, co už odcházejí do školy, ale i ty, co budou pokračovat. Přišli jsme kolem 19 hodiny do atria muzea J. A. Komenského plni očekávání. Otevřela se před námi dvorana připravená k vystoupení populárního zpěváka a našich malých zpěváčků. Nejdříve jsme uviděli děvčata v sukních z modrotisku a bílých halenkách a potom chlapce v bílých plátěných košilích a kalhotách. Moc jim to slušelo. Potom začali přicházet rodinní příslušníci vystupujících malých umělců a také ostatní, co mají známého zpěvačka také rádi a chtěli ho slyšet a vidět opět zblízka. Na jevišti stál cimbál a opřené kytary. Vystupující byli ještě v zákulisí. A pak v pravý okamžik přišel Petr Bende – usměvavý, sympatický a moc pěkně zpívající zpěvák, který s sebou ještě přivedl cimbalistu a kytaristu. Tito tři nás vtáhli do super hudebního světa. Po několika jejich skladbách vystoupily naše děti a za doprovodu Petrovy kytary zazpívaly dvě moc pěkné písně. Mnozí z nás utřeli slzu z tváře, neboť to bylo moc povedené a něžné. Však také sklidily velký aplaus. Petr potom svou živou hudbou a fakt dobrým zpěvem dokončil koncert v plném nasazení. Zjistili jsme, že v našem městě a jeho okolí nebyl tento sympatický mladý muž poprvé. Naopak. Má tu své fanoušky, příznivce i známé. Však také slíbil předvánoční koncerty. Po skončení koncertu se s dětmi i s námi vyfotil, udělal selfíčka, podepsal nám fotky i zakoupená CD. A fakt srdečně se s námi rozloučil. Díky naší super školce MŠ Mariánské náměstí, která nám zprostředkovala tento super zážitek, budeme ještě dlouho vzpomínat. Děkujeme za sebe (rodiče), za děti a všechny, kdo se ten večer potěšili, přišli na jiné pěkné myšlenky a bylo jim dobře na duši i na těle, protože byli i fajn občerstveni.