Vánoční dílničky

Vánoční dílny v MŠ Mariánské náměstí aneb Děti i rodiče v zajetí tvorby

Na středeční odpoledne 4.prosince 2019 přichystal pedagogický kolektiv Mateřské školy na Mariánském náměstí ve spolupráci s rodiči Vánoční dílny. Třída Motýlků se od 15. hodiny proměnila v tvořivý prostor plný štěbetání a výskotu radosti z tvoření. Děti a rodiče tak měli příležitost být spolu, a společnými silami si vyrobit několik vánočních dekorací.  V nabídce byli papíroví andělé, vánoční stromečky, kouzelní kapříci a nechybělo ani vždy oblíbené zdobení perníčků. Většina dětí si odnášela domů kompletní sadu, protože vyrábění se opravdu nedalo odolat. Atmosféra byla příjemná, bavili se děti, rodiče i paní učitelky pod vedením paní ředitelky Marie Johaníkové. Určitě zde mohu poděkovat za všechny zúčastněné celému kolektivu MŠ Mariánské náměstí za čas a energii, který přípravě dílen věnoval a také rodičům a dětem za vytvoření pohodové vánoční atmosféry, kde čas přestal existovat, a předvánoční shon odvála radost z tvoření a spolubytí. Už se těšíme na příští rok!

maminka Lucie Kubišová