Poděkování – vyšetření očí

Nejdůležitější pro zdraví našich dětí i nás dospělých je prevence, která když přijde v pravý čas, zachrání nejen jednotlivé orgány v našem těle, ale mnohdy i celý život.

A takové preventivní screeningové vyšetření zraku malých školáčků proběhlo na začátku října 2019 v Mateřské škole Mariánské náměstí. Rodiče, kteří měli o vyšetření dítěte zájem, mohli dítě zapsat do přiloženého formuláře. Tohoto vyšetření se zúčastnil i náš 3letý syn. Při ní se zjistila dioptrická vada a bylo doporučeno další vyšetření u očního lékaře. Po následném odborném vyšetření u očního lékaře mu byly předepsány brýle pro posílení zraku a jak řekl pan doktor, přišli jsme včas. Čím dříve se na vadu zraku přijde, tím vyšší je šance na její úplné vyléčení.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat celému kolektivu Mateřské školy Mariánské náměstí za možnost zúčastnit se tohoto preventivního vyšetření, neboť za téměř symbolický poplatek udělali tolik záslužné a všem prospěšné práce.

rodiče dítěte Mateřská škola Mariánské náměstí