„Hrajeme si doma na školku“

VÝTVARNÁ A PRACOVNÍ ČINNOST

Upečte si mazanec – recept zde:mazanec recept

GRAFOMOTORIKA, PRACOVNÍ LISTY, ROZDÍLY, PŘÍPRAVA NA ŠKOLU

POHÁDKY, PÍSNIČKY, TANEČKY

• Zahrej si pohádku O třech prasátkáchloutky máš v návodu (výtvarná a pracovní činnost)

LOGOPEDICKÁ CVIČENÍ
19. Pantomima
20. Zase zkouším tvoje oči

ČR EDU
Na ČT edu najdete pro děti a jejich rodiče tipy na videa a pracovní listy

Tipy na videa, pracovní listy a další aktivity
Logopedie
Logopedie může být hra i zábava! Logopedické aktivity motivují děti ke správné výslovnosti a nabízejí řadu her s touto tématikou.

Angličtina
Legrační angličtina s Timmym a jeho kamarády bude děti v asi 50 videích učit základní fonetickou abecedu, první slovíčka

Jaro a příroda
Zahradnická sezóna je tu! Objevte v dětech malé pěstitele a ukažte jim zázraky, které dělá jaro jakoby nic. Klíčení, sázení na zahrádce i doma v obýváku. A nebo se rovnou vrhněte na Moji zahrádku.

Pohádky a příběhy
Když je čas na odpočinek, třeba na čtení pohádek, mohou se hodit videa založená na kultivovaném projevu a dobré literární práci. Čtení do ouška.

Tralala
Jarní zpívání: Zpěv zlepšuje náladu a sbližuje lidi, to je známá věc. Pojďme si společně zazpívat písničky, které doslova přitahují jaro. A trochu se u toho i protáhneme.

Cvičení
Jogínci vám ukáží, že jóga nemusí být nutně jen seriózní záležitost pro dospěláky. Pohyb je jednou z věcí, které nám v současnosti nejvíc chybí, a tak to s nimi pojďte změnit.